İhracat

İhracat

Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Titano, Türk tarım sektöründe “İhracat” olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve Titano markası ile tamamı yerli üretim olan ürünlerini başarılı ile sunmaktadır.

TİTANO, 2013’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri sayesinde yurtdışında tanınan ve tercih edilen markalardan bir marka haline geldi. Titano markalı tarım ve hayvancılık ile ilgili ürüler bir milyardan fazla nüfusa sahip Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında 40’ı aşkın ülkede her seferinde güvenle kullanılmaktadır.

Titano markası, sektörde Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın dünya markası olma sınıfına dahil ettiği Türk markalarından birisi olmaya adaydır. 
Turqualty programı desteği ile marka imajını güçlendirerek yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmaya, pazar payını güçlendirmeye ve yeni kıtalarda satış çalışmalarına hız vermeyi amaçlamaktadır.

Afrika gibi büyük ve önemli pazarda kendine haklı bir yer bulan Titano bir Türk markası olarak dünyanın global markalarına karşı büyük bir başarı ile mücadele etmekte ve Türk markaları içerisinde pazar liderliğini korumaktadır. Yurtdışı pazarı en iyi yerinde yönetebileceğine, pazara yakın olmanın önemine inanan TİTANO Türkiye, Almanya ve Amerika’daki ortakları ile gücüne güç katmaktadır.

Temsil ettiği değerlerin önemini ve gücünü iyi bilen Titano, markasını bir Türk markası olarak bulunduğu her yerde gururla tanıtmaktadır.

WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Ahmet
Satış Temsilcisi
Online